Ексспікер Ради заявив про намір очолити столичний університет

Я подав документи до Міносвіти, як того вимагають правила, зазначив Литвин

Ексспікер Ради заявив про намір очолити столичний університет

Ексспікер Верховної Ради Володимир Литвин в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив про те, що має намір очолити Київський національний університет ім. Т. Шевченка.

«Я був ректором у дуже складний момент. Але я не міг переступити через моральний запобіжник – бути одночасно і головою Ради, і ректором. Зараз я готовий (стати ректором КНУ ім. Т. Шевченка – ред.), і, на моє переконання, колектив університету має вирішити: він погоджується з тим, щоб в університеті продовжилася та практика усталена, узвичаєна, яка себе відпрацювала; чи колектив бачить себе у новій якості - відчути своє призначення і розкрити свої можливості. Я подав документи до Міністерства освіти і науки, як того вимагають правила. Гадаю, що після 8 березня буде оприлюднено рішення міністерства», - заявив Литвин.

Читайте також: В Оксфорді поважали, у Москві зневажали – «слуга народу» про досвід студентських років

Популярні відео

Раніше 34 студенти з Чернігівщини, Дніпра, Харкова та Києва отримали по 20 тис. грн стипендії з президентського фонду Леоніда Кучми "Україна". У Харкові відзначили роботи, що стосуються авіа- та ракетобудування, космічних проєктів і захисту екології.

Джерело Україна 24 Теги