Карантин в Україні: в "Укрзалізниці" розповіли, як потрапити в червоні зони

Олександр Перцовський розповів, як виїхати із зон з обмеженнями та чи можна здати квитки

Карантин в Україні: в "Укрзалізниці" розповіли, як потрапити в червоні зони

Про способи дістатися міст, які перебувають у червоних зонах карантину, розповів в ефірі каналу "Україна 24" в.о. члена правління "Укрзалізниці" Олександр Перцовський.

"Укрзалізниця" всю останню інформацію щодо розкладів одразу публікує у себе на сайті. Ситуація постійно змінюється, ми завжди оперативно реагуємо. Ми на своєму сайті постійно показуємо, які найближчі станції до тих регіонів, в яких почнуть діяти обмеження на посадку та висадку з 7 березня. Наприклад, для пасажирів до Івано-Франківська є найближча станція на території Львівської області – Ходорів. Якщо пасажири мають виїхати з гірських курортів, то є станція на Закарпатті – Ясіня, це близько до Ворохти. Ми слідкуємо за достатністю місць на Львів. На Львів є достатньо квитків", — сказав він.

Читайте також: Жорсткий карантин на Прикарпатті: стало відомо про нові обмеження

Популярні відео

За словами Перцовського, у людей, які купили квитки в червоних зонах, не буде проблем з їх поверненням.

"Жодних. Діє механізм у цих карантинних обмеженнях, коли людина може повернути гроші за квиток навіть після того, як потяг уже поїхав. Також не варто зараз повертати квитки, куплені на дати пізніше 14-15 березня. Ситуація змінюється. Якщо якийсь регіон виходить з "червоної" зони, ми одразу відкриваємо рейси. Третє, ми дозволяємо посадку, якщо, наприклад, квитки взяті з Івано-Франківська, на будь-якій іншій станції по ходу слідування. Ми також зараз із МОЗ та іншими міністерствами відпрацьовуємо механізм спеціальних рейсів на дати, як 8 березня, коли багато людей потребують виїзду", — сказав він.

Раніше міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов розповів, що буде далі з карантином.

Джерело Україна 24 Теги