"Ми розраховуємо на допомогу": Кличко розповів про ситуацію з COVID-19 у столиці

Мер Києва розповів про ситуацію з масовою вакцинацією в столиці

"Ми розраховуємо на допомогу": Кличко розповів про ситуацію з COVID-19 у столиці

Київ може потрапити до помаранчевої зони карантину. Про ситуацію із захворюваністю на коронавірус розповів в ефірі каналу "Україна 24" мер Києва Віталій Кличко.

"Після зняття жорстких обмежень поступово починає зростати захворюваність. Це може означати, що люди легковажно ставляться до правил. Зараз, якщо містом пройтися, ми побачимо великі скупчення людей, багато хто нехтує правилами, не носять маски. Ще можу сказати, що навесні більша кількість захворювань на ГРВІ, грип.

У Києві працюють всі школи, дитсадки. Що стосується медичної сфери - близько двох тисяч людей перебувають у лікарнях, всього підготовлено п'ять тисяч ліжок. 80% ліжок обладнані подачею кисню. Тобто медицина Києва готова до викликів, але ми розраховуємо і на допомогу від людей у дотриманні правил. Всі ми чекаємо вакцинації, яка може поставити останню крапку в поширенні хвороби", — сказав він.

Читайте також: "Хочу попросити вас": експрем'єр звернувся до українців через коронавірус

Популярні відео

Також Кличко розповів, яка ситуація з масовою вакцинацією і чи буде він сам публічно вакцинуватися.

"Ми зараз отримали 42 600 доз препарату. У нас тривають переговори, і Київрада виділила кошти на вакцинацію. Думаю, найближчими днями ми вже зможемо отримати чітку інформацію, а найближчими тижнями — вакцини для того, щоб почати загальну вакцинацію. Не секрет, що у великих містах більше ризику поширення інфекції, і в столиці нам потрібно в першу чергу вакцинувати людей.

Я сам перехворів, у мене високий рівень антитіл, і я вважаю, що можу почекати. Але коли вакцина прийде, я обов'язково своїм прикладом покажу киянам, щоб вони також вакцинувалися", — сказав він.

Раніше лікарка, яка вже вакцинувалася, розповіла про побічні реакції після щеплення.

Джерело Україна 24 Теги