Вакцинація від коронавірусу: лікарка розповіла про побічні реакції після щеплення

Лікарка поділилася власним досвідом вакцинації від COVID-19

Вакцинація від коронавірусу: лікарка розповіла про побічні реакції після щеплення

Лікарка Світлана Галич, яка вже вакцинувалася від коронавірусу, розповіла в ефірі каналу "Україна 24" про процес вакцинації та побічні реакції.

"Я не сумнівалася, вважаю, що на сучасному етапі розвитку медицини вакцинація - це єдина правильна стратегія, яка дозволяє зупинити пандемію. Мої відчуття як людини та лікаря — я повинна зробити все, щоб так і було.

Я знаю, що є поствакцинальні реакції, вони тимчасові й не вимагають втручання. У мене вони також були — висока температура, понад 38, біль у м'язах і місці ін'єкції. Я не намагалася їх чимось зняти, було цікаво, скільки вони триватимуть. Температура тривала десь чотири години, загальне нездужання — десь добу. Вранці я почувалася здоровою людиною", — розповіла вона.

Читайте також: Вакцинація не рятує від коронавірусу повністю — деталі від ексміністерки

Популярні відео

Лікарка зазначила, що вона не була в першій черзі на вакцинацію, оскільки вже перехворіла на коронавірус, але її запросили вакцинуватися, коли залишилася незатребувана доза вакцини в уже розкритому флаконі.

"У мене є антитіла, але я вирішила вакцинуватися, щоб не було необхідності стежити, коли вони ослабнуть", — додала вона.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" Максим Степанов розповів, чому низка медпрацівників відмовляються робити щеплення вакциною від коронавірусу CoviShield.

Джерело Україна 24 Теги