"Велике будівництво": Укравтодор побудує нову бетонку до Одеського морського порту

Дорога піде до автотраси М-28 в обхід вулиць міста

"Велике будівництво": Укравтодор побудує нову бетонку до Одеського морського порту

Укравтодор планує вже найближчими днями розпочати будівництво альтернативного маршруту до Одеського морського порту в рамках президентської програми «Велике будівництво». Державна дорога до порту забезпечить сполучення з трасою М-28 Одеса — Южне в обхід міських вулиць. Про це повідомляється на офіційній сторінці Укравтодору у Facebook.

Проєкт передбачає будівництво 5,3 км цементобетонної дороги за посиленою технологією, а також спорудження нової естакади. Окремо планується створення майданчика для відстою великовантажного автотранспорту місткістю близько 300 вантажівок і майданчика WiM для контролю за дотриманням вагових норм.

Наразі маршрут до порту проходить територією приватного підприємства, котре з 2016 року збирає оплату з кожної вантажівки, яка заїжджає/виїжджає з порту.

Читайте також: Міжнародна організація похвалила "Укравтодор" за важливе нововведення

Тендер на будівництво дороги до Одеського морського порту завершився минулого місяця. Переможцем стала компанія "Ростдорстрой", котра розпочне перші роботи на об’єкті вже у другій половині березня, йдеться у повідомленні.

Напередодні Європейська бізнес асоціація звернулася до керівництва країни щодо ситуації з будівництвом дороги до Одеського морського порту та підтримала реалізацію проєкту.

Також ЄБА наголосила на необхідності виділення землі під будівництво нової дороги та повного фінансування проєкту, котре становить 2,2 млрд грн.

Раніше заступник голови ОП, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко повідомив, що з 3 березня розпочалась підготовка до добудови Дарницького мосту в Києві. Відповідний Меморандум підписали очільники Укравтодору та Укрзалізниці, на балансі якої перебуває міст.

Джерело Україна 24 Теги