Помаранчеві зони можуть стати червоними — міністр про карантин в Україні

Олег Немчінов розповів, що буде далі з карантином

Помаранчеві зони можуть стати червоними — міністр про карантин в Україні

В Україні немає жодної зеленої зони карантину — про це розповів міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в ефірі каналу "Україна 24".

"Шмигаль (прем'єр-міністр — ред.) назвав три області, які зараз перебувають у червоній зоні. Окремо МОЗ сьогодні оновило зони, які стосуються помаранчевої, жовтої зон. На жаль, жодна адміністративно-територіальна одиниця не потрапляє до зеленої зони. Будемо дивитися за показниками.

Думаю, заходи у червоних зонах вже за тиждень покажуть, наскільки вони ефективні. Після цього будемо приймати рішення. Окрім того, звичайно, буде продовжуватись вакцинація. І будемо очікувати на те, що будемо виробляти колективний імунітет шляхом вакцинування в першу чергу уразливих груп населення", — сказав він.

Читайте також: Коронавірус мутує — Степанов розповів, що змінилося

Популярні відео

Помаранчеві зони карантину можуть стати червоними, зазначив міністр.

"У перспективі всі зони, які зараз у помаранчевій зоні, можуть опинитися в червоній зоні. Рішення ухвалюється за поданням обласної ТЕБ і НС (комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій — ред.), ступінь карантинних обмежень визначається Державною комісією ТЕБ і НС", — сказав він.

Раніше т.в.о. голови Національної служби здоров'я України Андрій Віленський розповів про причини зростання захворюваності на коронавірус в Україні.

Джерело Україна 24 Теги