Закон про зброю не прийняли — нардеп назвав причину

Денис Монастирський назвав головний камінь спотикання в законопроєктах про обіг зброї

Закон про зброю не прийняли — нардеп назвав причину

Верховна Рада розглянула два законопроєкти про обіг зброї. У чому їх суть, розповів перед початком голосування народний депутат Денис Монастирський в ефірі каналу "Україна 24".

"Розглядаються два законопроєкти, основний та альтернативний. Перший законопроєкт є результатом півторарічної роботи комітету. Він узаконює обіг зброї, за що виступають усі депутати, в принципі, але передбачає можливість придбання і зберігання вдома короткоствольної вогнепальної зброї, йдеться про пістолети. Тільки вдома, без права носіння. Альтернативний законопроєкт передбачає можливість вільного носіння короткоствольної зброї", — сказав він.

Читайте також: У Авакова пояснили, чи готовий Мін'юст вести реєстр зброї

Популярні відео

Депутат пояснив, що саме пістолети можуть стати перешкодою для ухвалення будь-якого із законопроєктів.

"Власне, це і є каменем спотикання. Є ймовірність, що ніяка концепція з можливістю обігу короткоствольної зброї не буде підтримана. Тоді через місяць внесемо законопроєкт і будемо регулювати мисливську та іншу зброю без короткоствольної, вона буде заборонена", — сказав він.

Додамо, після коментаря Монастирського народні депутати не підтримали законопроєкт про обіг зброї. Альтернативний був відхилений, а основний - відправлений на доопрацювання.

Раніше радник голови МВС Арсена Авакова Володимир Мартиненко заявив, що не бачить необхідності в дозволі українцям використовувати короткоствольну зброю для самозахисту.

Джерело Україна 24 Теги