Ми повинні робити як Україна — Арестович про санкції проти Росії

Олексій Арестович розповів, що може зробити Україна стосовно Росії

Ми повинні робити як Україна — Арестович про санкції проти Росії

Сполучені Штати Америки 2 березня ввели новий набір санкцій проти Росії. Чи повинна Україна зробити те ж саме, розповів радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович в ефірі каналу "Україна 24".

"З приводу прецедентів. Список Магнітського передбачав накладення арешту на майно та фінанси громадян США або афілійованих осіб, які користувалися цими фінансами, виведеними в США. США накладали санкції на громадян США, які користувалися іноземними активами. Те ж саме, що сталося у нас, це перше.

Друге. Чому ми повинні робити, як США? Ми повинні робити так, як Україна. Третє. Війна — складний процес. Іран — Ірак, 80-і роки, десятки загальновійськових операцій, сотні тисяч убитих, хімічна зброя, неоголошена війна, і триває прикордонна торгівля і торгівля через треті країни", — сказав він.

Читайте також: Санкції США проти Росії: ексміністр розповів, чи допоможе це Навальному

Популярні відео

Арестович зазначив, що Україні варто робити символічні кроки.

"Росія, на жаль, наш головний — це іронія — торговий партнер. Ми не можемо накласти санкції на всіх, хто торгує з Росією, бо залишимося без торгового партнера. Але держава повинна робити символічні речі. І санкції, які були накладені на канали, підозрювані в колабораціонізмі, це важлива символічна річ, яка показала народу України позицію військово-політичного керівництва України", — сказав він.

Раніше Арестович висловився про санкції проти трьох українських телеканалів — 112, NewsOne і ZIK.

Джерело Україна 24 Теги