"Залежало не від грошей": Разумков пояснив причини пізньої вакцинації

Дмитро Разумков послався на те, що країн, які бажають отримати вакцину, набагато більше, ніж можливостей з виробництва

"Залежало не від грошей": Разумков пояснив причини пізньої вакцинації

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі каналу "Україна 24" пояснив причини, через які Україна запізно почала вакцинацію від коронавірусу.

"Тут той випадок, коли не все залежало від грошей. Гроші закладалися і минулого року, і в бюджет поточного. Я хотів би вам нагадати, що спочатку ми не планували створювати так званий ковідний фонд. Але все-таки він був створений і при ухваленні бюджету, його головним завданням було, що коли з'являться гроші, то вони будуть спрямовані на підтримку медиків, виплату додаткової фінансової мотивації, і друге - це вакцинація", - сказав спікер.

Читайте також: Вакцинація лікарів: Степанов пояснив велику кількість відмов

Популярні відео

Разумков зазначив, що Кабмін вів складні переговори для отримання вакцини.

"Багато чого залежало навіть не від коштів, а від переговорів, і будемо відверті, в цьому плані Кабміну було непросто, тому що бажаючих отримати вакцину набагато більше, ніж тих можливостей, які сьогодні є з виробництва вакцин. Сподіваюся, що ми потроху почнемо виходити з цієї ситуації, є вже одна вакцина, зараз йдеться про те, що будуть інші", - сказав Разумков.

Читайте також: "Українці не піддослідні кролики": нардеп заявив про неякісну вакцину

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, яких вакцин від коронавірусу та в які терміни очікує Україна.

Джерело Україна 24 Теги