Степанов в ефірі запропонував вакцинуватися ведучим "Україна 24" (відео)

Міністр підкреслив, що вакцинація медіаперсон не завадить щепленням медпрацівників та осіб з групи ризику

Степанов в ефірі запропонував вакцинуватися ведучим "Україна 24" (відео)

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" запропонував вакцинуватися від коронавірусу ведучим Віталію Прудиусу і Вікторії Малосвітній.

Щоб заохотити до імунізації якомога більше українців, щеплення можуть робити не тільки медикам і військовим, а й посадовим та медійним особам. Передбачається їх імунізувати надлишковою вакциною, цим вже скористалися президент Володимир Зеленський, сам Максим Степанов, а також головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

"Можемо вас вакцинувати", - запропонував Степанов ведучим в прямому ефірі.

Читайте також: Вакцинація в Україні: експрем'єр виступив з несподіваною пропозицією

Популярні відео

На це Прудиус відповів, що вже перехворів, а Малосвітна сказала, що не відмовилася б, хоча воліла б, щоб вакцинувалися ті, кому необхідно в першу чергу.

"Це в жодному разі не заважає вакцинувати людей, які є нашими медичними працівниками, які є в групі ризику. Популяризацію ніхто не скасовував. Ще раз підкреслюю, для нас дуже важливо захистити максимальну кількість людей", - сказав Степанов.

Читайте також: Вакцинація від коронавірусу - ексміністерка оцінила можливість летальних випадків

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" Максим Степанов розповів, чому низка медпрацівників відмовляються робити щеплення вакциною від коронавірусу CoviShield.

Джерело Україна 24 Теги