Психологічний тероризм - експерт назвала причини "замінування" телефоном

Психолог розповіла, коли в людей виникає бажання вчинити хибне замінування

Психологічний тероризм - експерт назвала причини "замінування" телефоном

Психолог Анна-Марія Ракетська в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла про мотиви людей, які здійснюють дзвінки про неправдиве замінування шкіл, торговельних центрів, метро тощо.

«Ця тема відноситься до психологічного тероризму. Найчастіше це виникає, коли людина в звичайному житті відчуває свою неповноцінність, нездатність, слабкість, і таким чином намагається це компенсувати. Що може бути причиною - це і розвага, і провокація, і крик про допомогу самої людини. Найчастіше це виникає у людини, у якої багато не зігнаної агресії, це гра в маленького бога, коли я хочу показати себе, хочу, щоб на мене звернули увагу, і інших способів я вже не бачу», - заявила психолог.

Читайте також: "Мінування" по телефону: експерт назвав два типи злочинців

Популярні відео

Вона також дала пораду людям, які потрапляють в таку ситуацію в торговельних центрах та інших місцях скупчення людей.

«Це часто викликає паніку. І найкраще, що тут робити - заспокоїтися, взяти себе в руки і знайти найшвидше вирішення, яке тільки може бути. У нас добре, коли проходять навчання. І це важливо і самим робити, і з дітьми програвати якісь ситуації. Ми боїмося і лякаємося, коли у нас не було в досвіду в цьому», - зазначила Ракетська.

Читайте також: "Синдром Донбасу": в Авакова пояснили мінування і захоплення заручників

Джерело Україна 24 Теги