"Я би вколовся, але...": Гордон про те, чому не хоче вакцинуватися

Ми європейська країна, наші люди гідні робити щеплення кращою вакциною, заявив журналіст

"Я би вколовся, але...": Гордон про те, чому не хоче вакцинуватися

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, чому не хоче робити щеплення вакциною від коронавірусу, завезеною в Україну з Індії.

«На сьогодні я не знаю, як поведуть себе ті чи інші вакцини, через місяці, роки і десятиліття, тому ризик, що вони себе поведуть не так, є. Я б із задоволенням уколовся, якби був упевнений, що собі не нашкоджу. Далі я виходжу з того, що людина гідна всього найкращого. У мене точно немає ніякої впевненості в тому, що та вакцина, яку нам привезли і пропонують - що вона найкраща. У мене є відчуття, що нам привезли не найкращу вакцину», - заявив журналіст.

Читайте також: Степанов, який перехворів на коронавірус, пояснив, навіщо вакцинувався

Він наголосив, що в Ізраїлі всіх прищеплюють Pfizer, і це нині найкраща вакцина.

«Євреї ж не могли євреїв щепити поганою вакциною, значить, вакцина хороша. Поясніть мені, чому американці, ізраїльтяни прищеплюються Pfizer, німці, австрійці, швейцарці прищеплюються AstraZeneca. А українці - це навіть не AstraZeneca, це індійський аналог, який призначений для країн третього світу. Ми європейська країна, наші люди гідні щепитися кращою вакциною з тих, які є на сьогодні. А виходить, що ми щепимося за залишковою ознакою тим, що «на тобі, Боже, що мені не гоже». Так не має бути. У моєму розумінні пахне безвідповідальністю, крадіжкою і ставленням до українців як до другорядної нації», - зазначив Гордон.

Популярні відео

Читайте також: Частина вакцин від COVID-19 летить у сміття — чиновник розповів чому

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов вакцинувався від коронавірусу та розповів, як це було.

Джерело Україна 24 Теги