"Потрібно шукати вихід з конфузу": член ТКГ про подію на переговорах щодо Донбасу

Сергій Гармаш висловився про участь людей з ОРДЛО у переговорах щодо Донбасу

"Потрібно шукати вихід з конфузу": член ТКГ про подію на переговорах щодо Донбасу

Представникам ОРДЛО дали висловитися під час засідання Тристоронньої контактної групи, заявив журналіст, член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш. Подробиці він розповів в ефірі каналу "Україна 24".

"Я думаю, це було прогнозовано. Мені тільки незрозуміло, чому ми не відреагували, не попередили такий хід розвитку подій, небажаний для нас, який профанує весь переговорний процес. Люди, які не представляють жодну з трьох сторін ТКГ, не можуть брати участь в офіційних дипломатичних переговорах. ОБСЄ чомусь допустило це, і це явна помилка ОБСЄ", — сказав він.

Читайте також: Сапери працюють наосліп: військовий експерт про загострення на Донбасі

Популярні відео

Гармаш розповів, що потрібно робити далі з цією ситуацією.

"Зараз, я думаю, всі сторони шукатимуть вихід з цього неприємного конфузу. Однак ситуація зайшла в критичну фазу. Якщо хто попало приходитиме та братиме участь у дипломатичному процесі, то чи є в ньому сенс? Потрібно або наводити порядок, або думати про те, чи потрібен він (процес переговорів — ред.) взагалі. Я маю на увазі приведення фактичного формату переговорів у відповідність до його документальної основи", — заявив він.

Читайте також: Загострення на Донбасі: військовий експерт пояснив, чого чекає Україна

Додамо, за словами Гармаша, на засіданні робочої групи з політичних питань 2 березня в бесіду спочатку вступила "експертка" ОРДЛО Майя Пирогова, потім "експерти" з Луганська. При цьому представник Росії говорив секунд 30, додав Гармаш.

Джерело Україна 24 Теги