Загострення на Донбасі: військовий експерт пояснив, чого чекає Україна

Олександр Мусієнко розповів, навіщо Україна очікує реакцію інших країн на загострення ситуації

Загострення на Донбасі: військовий експерт пояснив, чого чекає Україна

За добу, 26 лютого, на Донбасі 11 українських військовослужбовців отримали поранення або бойові травми. Українська делегація в ТКГ чекає реакції держав-партнерів та керівництва міжнародних організацій з цього приводу. Що це дасть Україні, розповів військовий експерт Олександр Мусієнко в ефірі каналу "Україна 24".

"Нам, по суті, це (очікування реакції партнерів на загострення ситуації - ред.) нічого не дає, крім того, що в черговий раз, сотий раз засвідчити те, що українська сторона дотримується своїх зобов'язань щодо перемир'я, водночас російські формування цього не дотримуються. Це не нова історія, це використовується", — сказав він.

Читайте також: "Десятки років тривати не буде": в ТКГ спрогнозували, коли Україна поверне Донбас

Популярні відео

Російські бойовики застосовують гранатомети та міномети, зазначив експерт

"За окремими напрямами застосовуються гранатомети й міномети, не просто стрілецька зброя або робота снайперських груп. Це свідчить про те, що є ескалація. Це всі бачать і знають, але, крім того, щоб повідомити Моніторинговій місії, ніякого смислового навантаження немає", — сказав він.

Раніше політичний експерт Олег Петровець розповів, чому Нормандський формат переговорів щодо Донбасу підходить до свого кінця.

Джерело Україна 24 Теги