Подвійне громадянство в Україні: політик висловив два застереження

Борислав Береза розповів, у чому небезпека введення подвійного громадянства

Подвійне громадянство в Україні: політик висловив два застереження

Питання дозволу подвійного громадянства в Україні піднімається з корисливих мотивів. Про це заявив політик Борислав Береза ​​в ефірі каналу "Україна 24".

"Питання подвійного, потрійного громадянства підіймається щоразу, коли хочеться щось протягнути. Найчастіше це питання комерційні, наприклад, питання землі. Якщо ми хочемо зрозуміти, що іноземці зараз не можуть купити землю, а громадяни України можуть, то я буду не здивований, що, наприклад, якісь угорці, шейхи або представники інших країн зможуть стати українцями.

Питання тільки в тому, для кого вони купуватимуть цю землю, і хто буде фактичним бенефіціаром. Відомо, що, наприклад, у тій же Угорщині або Чехії є велика кількість російських структур, які фінансують свої компанії в цих країнах і через них, зацікавлених у скуповуванні землі. Це перша проблема", — сказав він.

Читайте також: Шарія не позбавляють громадянства, його не шукає Інтерпол - генерал СБУ пояснив причини

Популярні відео

Також, за словами Берези, з'являться політики, які працюватимуть на інші країни.

"Друга проблема — це те, що ми зможемо отримати велику кількість людей, які працюють на інші країни, але вони будуть інтегровані в уряд або Раду. Не все так однозначно, як комусь здається", — сказав він.

Раніше представник президента Володимира Зеленського в Конституційному суді Федір Веніславський пояснив нові санкції РНБО.

Джерело Україна 24 Теги