Вакцинація в Україні: експрем'єр виступив з несподіваною пропозицією

Володимир Гройсман розповів, як переконати українців у безпечності вакцини

Вакцинація в Україні: експрем'єр виступив з несподіваною пропозицією

Експрем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу "Україна 24" запропонував усім українським чиновникам, депутатам і членам уряду публічно вакцинуватися від коронавірусу в прямому ефірі.

Оцінюючи вакцинацію в Україні, експрем'єр зазначив:

"Завдання уряду - забезпечити українців найкращим. Ось є в світі три найкращих позиції щодо вакцинації - українці повинні отримати хоча б одну з них. Їм привезли щось, невідомо що, з якоюсь назвою. І тут починають всіх переконувати, що це така назва, а то не така назва, підриваючи довіру до питання вакцинації. Ми ж бачимо, що вакцинується Америка, Європа, Ізраїль, де уряд реально дбає про своїх громадян. Pfizer, Moderna, AstraZeneca - оригінальна AstraZeneca. В Україні немає жодної такої вакцини".

Читайте також: Вакцинація від коронавірусу - ексміністерка оцінила можливість летальних випадків

Популярні відео

Гройсман запропонував "усім чиновникам України, всім членам уряду, всім главам обласних адміністрацій, всім депутатам, хто не хворів COVID-19, в понеділок у прямому ефірі пройти публічну вакцинацію".

"Я зараз бачу якийсь флешмоб від глав адміністрацій: знаходять лікарів, починають їм говорити, що вони повинні публічно вколоти собі вакцину цю, стають поруч з ними, роблять селфі, а вони собі колють. В мене питання: а чого глава адміністрації сам собі не коле в цій лікарні і не робить селфі? Чому він не хоче робити вакцинацію? А з тими, хто відмовляється, починають проводити виховні бесіди. Я за таку політику одразу б знімав з посад неадекватних чиновників. Вони повинні показувати всім приклад", - підкреслив він.

Читайте також: Лікар розвіяв популярний міф про вакцинацію від коронавірусу

Раніше заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про можливі ускладнення після вакцинації від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги