Вакцинація від коронавірусу - ексміністерка оцінила можливість летальних випадків

Також Зоряна Скалецька оцінила темпи вакцинації в країні

Вакцинація від коронавірусу - ексміністерка оцінила можливість летальних випадків

Більшість летальних випадків у світі під час вакцинації від коронавірусу фіксуються в хронічно хворих людей у ​​тяжкому стані, в цілому ризик для життя і здоров'я пацієнта вираховується в десятитисячних частках одного відсотка.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" ексміністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька.

За її словами, побічні ефекти від вакцини можуть виникнути через неправильне використання методів вакцинації.

"Наприклад, можуть бути випадки, коли медсестра вводить препарат підшкірно, тоді як його треба вводити внутрішньом'язово. Але в даній ситуації більшість летальних випадків, які фіксуються під час цього періоду вакцинації в світі - це переважно тяжкий стан, хронічні хворі. Але якщо подивитися світову статистику - це буде чотири десятитисячних одного відсотка. Імовірність побічних реакцій дуже невелика", - зазначила Скалецька.

Читайте також: Лікарка розповіла, кому протипоказане щеплення від коронавірусу

Популярні відео

Також ексголова МОЗ оцінила темпи вакцинації в Україні.

"Якщо говорити про перший етап вакцинації - на сьогодні це 300 тис. населення, і якщо на день хоча б по 30 тис., 15 тис. вакцинувати, ми можемо досить швидко це зробити. На жаль, у нас зараз по 1,5 тис. Якщо ми будемо рухатися такими темпами і далі, виникне питання, як вакцинувати решту населення. Або це перші, пробні дні, і далі темп зросте хоча б до 15 тис. на день. 1,5 тис. - це дуже мало", - сказала вона.

Читайте також: Лікар розвіяв популярний міф про вакцинацію від коронавірусу

Раніше заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про можливі ускладнення після вакцинації від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги