Розстріл Майдану та інші гучні справи: названо спосіб прискорити розслідування

Володимир Фесенко задався питанням, чому правоохоронні органи працюють неефективно

Розстріл Майдану та інші гучні справи: названо спосіб прискорити розслідування

В Україні необхідно провести аудит всіх гучних кримінальних справ, щоб з'ясувати, що заважає завершити розслідування, пов'язані з вбивствами на Майдані, анексією Криму і війною на Донбасі.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" політолог Володимир Фесенко.

"Справа не в звинуваченнях, а в тому, що давно потрібно провести аудит, чому так повільно і неефективно працюють правоохоронні органи, чому так повільно йде слідство у резонансних справах. В даному випадку йдеться про ситуації, в яких дійсно є невдоволення громадськості, багато критики, мова про слідство, пов'язане з анексією Криму, війною на Донбасі, я вже не кажу про велику справу Майдану, вбивства", - сказав він.

Читайте також: Ексгенпрокурор розповів, хто віддав наказ стріляти по учасниках Майдану

Популярні відео

За словами Фесенка, "потрібно розібратися, в чому тут проблема".

"Є якісь внутрішні ігри, хтось штучно гальмує розслідування? Чи це просто якісь процедурні моменти? Треба зробити висновки, можливо, ухвалити законодавчі зміни, які дадуть можливість слідству працювати ефективніше, а, можливо, виявити, хто зсередини гальмує розслідування", - зазначив політолог.

Читайте також: "Сильно посваримося, Максе": "слуги народу" на підвищених тонах обговорили Майдан

Раніше колишній генпрокурор Руслан Рябошапка в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав причини того, що винні в розстрілі Майдану досі не покарані.

Джерело Україна 24 Теги