Випробування нової вакцини на українцях: у МОЗ зробили заяву

Віктор Ляшко запевнив, що "ніхто нікого примушувати не буде"

Випробування нової вакцини на українцях: у МОЗ зробили заяву

Заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" підтримав можливу участь України у випробуваннях нової індійської вакцини від коронавірусу.

"Близько 140 препаратів проти COVID-19 проходять ту чи іншу клінічну стадію випробувань на території всього світу. В Україні до нинішнього часу, на жаль, не проводиться жодних випробувань. Я за те, щоб в Україні проводилися також клінічні випробування, оскільки це відкриває доступ людям, які висловили бажання зробити щеплення, внести свою частку в ту науку, яка сьогодні показує феноменальні результати", - сказав він.

Читайте також: Вакцинація від коронавірусу в Україні - в МОЗ оцінили темпи

Популярні відео

Заступник міністра зазначив, що "це виключно добровільна процедура".

"Ніхто нікого змушувати не буде. Ще раз нагадаю: вакцинація в Україні проти COVID-19 є безкоштовною і добровільною", - додав Ляшко.

Читайте також: До вакцинації є велике питання: ексміністерка назвала промахи МОЗ

Нагадаємо, 24 лютого міністр охорони здоров'я Максим Степанов після повернення з Індії сказав, що домовився з компанією Bharat Biotech про проведення в Україні третьої стадії випробування нової вакцини у вигляді спрею для носа. За словами міністра, в разі проведення випробувань і доведеності ефективності вакцини, в України буде пріоритетний доступ.

Раніше заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про можливі ускладнення після вакцинації від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги