"Підробити неможливо": українцям видаватимуть довідки про вакцинацію від коронавірусу

Кожне щеплення буде заноситися в електронну систему охорони здоров'я, зазначив Віктор Ляшко

"Підробити неможливо": українцям видаватимуть довідки про вакцинацію від коронавірусу

Українців, які пройшли вакцинацію від коронавірусу, будуть вносити у єдину базу даних і видавати їм довідки про щеплення.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Кожне щеплення заноситься в електронну систему охорони здоров'я через медичну інформаційну систему, яка є в лікаря. У мобільних бригадах є ноутбуки, в пунктах щеплень встановлені системи. Ми провели переговори з розробниками й попросили їх зробити можливість сформувати довідку про проведення щеплення. Ця довідка може сформуватися як у вигляді нашого нормативно-правового акта, форма 063, так і у вигляді міжнародного свідоцтва. Саме цей документ врегульовано міжнародно-медичними правилами, і встановлена ​​єдина форма для всіх країн світу", - розповів Ляшко.

Читайте також: Вакцинація від коронавірусу в Україні - в МОЗ оцінили темпи

Популярні відео

Заступник глави МОЗ зазначив, що після того, як пацієнт пройде вакцинацію, "сімейний лікар, зайшовши до вашого медичного кабінету в системі, двома натисканнями клавіш роздрукує вам довідку, підпише і поставить печатку".

Він додав, що підробити довідку неможливо, оскільки електронна система охорони здоров'я бачить кожну дію.

Читайте також: До вакцинації є велике питання: ексміністерка назвала промахи МОЗ

Раніше заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про можливі ускладнення після вакцинації від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги