Вакцинація від коронавірусу в Україні - в МОЗ оцінили темпи

Україна почала "каскадний метод" імунопрофілактики

Вакцинація від коронавірусу в Україні - в МОЗ оцінили темпи

Заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як в Україні проходить процес вакцинації від коронавірусу.

"Якщо ми порівняємо другий день вакцинації в Україні з 30-м днем ​​вакцинації в Австралії - то ми за другий день робимо більше, ніж Австралія за ці дні. Ми починаємо каскадний метод проведення імунопрофілактики. У нас є 500 тис. доз вакцини, під них сформовані мобільні бригади. Приїжджає нова партія - ми не залучаємо тих медиків, які працюють, ми залучаємо нові мобільні бригади й розширюємо пункти щеплень, і таким чином будемо нарощувати потужність. Мобільна бригада може робити близько 100 щеплень на день. Ми розрахували, що потрібно робити щеплення 28 днів, оскільки повторне щеплення на 29-й, і лікарі повинні повернутися до тих, кого вакцинували вперше", - сказав Ляшко.

Читайте також: Жорсткий карантин на Прикарпатті: стало відомо про нові обмеження

Популярні відео

За його словами, на одну мобільну бригаду потрібно на місяць 5 тис. доз вакцини.

"Коли у нас буде з'являтися більше вакцини й ми побачимо, що охопили по другому етапу всіх, але довелося вакцинувати менше, ніж розраховували, ми одночасно можемо запустити третій етап. Там є можливість запису, організовані колективи - така сама ситуація була в Ізраїлі й Великій Британії", - зазначив заступник голови МОЗ.

Читайте також: До вакцинації є велике питання: ексміністерка назвала промахи МОЗ

Раніше заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про можливі ускладнення після вакцинації від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги