У Росії змінилося ставлення до окупованого Криму: озвучені подробиці

Крим вже виконав свою роль для Путіна у 2014-2016 роках, зазначив Микола Полозов

У Росії змінилося ставлення до окупованого Криму: озвучені подробиці

Окупований Крим сьогодні відсутній у порядку денному в Росії, проблеми півострова замовчуються і росіяни не знають, що там відбувається.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" російський адвокат Микола Полозов.

"Крим свою роль для панівного режиму в Росії виконав ще у 2014-2016 роках, дозволив Путіну переобратися під гаслом "Ми зміцнюємо нашу імперію, ми збільшуємо територіальні придбання, колонізуємо нові землі". Сьогодні Крим знаходиться поза інформаційного порядку денного росіян, тобто про Крим, як про небіжчика: або добре, там в Аксьонова щось вийшло, відкрили новий який-небудь ресторан чи магазин, або нічого", - повідомив він.

Читайте також: Росія змінює склад населення Криму: озвучені тривожні дані

Популярні відео

Як зазначив Полозов, сьогодні проблема політичних переслідувань на півострові, а також питання зневоднення Криму, "у федеральному порядку денному навіть не стоїть".

"За великим рахунком, росіяни нічого не знають про те, що відбувається в Криму. За винятком тих, які туди або переїжджають жити, купуючи квартири, і це велике число, це цілеспрямована політика російської влади щодо розмивання складу жителів, або які приїжджають на відпочинок", - заявив адвокат.

Читайте також: У Зеленського розповіли про втрати України від окупації Криму

Раніше юрист-міжнародник Борис Бабін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про серйозну проблему Росії в Криму.

Джерело Україна 24 Теги