Жорсткий карантин на Прикарпатті: стало відомо про нові обмеження

В Івано-Франківській області діє "червона зона" карантину

Жорсткий карантин на Прикарпатті: стало відомо про нові обмеження

Івано-Франківська область ініціювала обмеження транспортного сполучення всередині області через запровадження "червоної зони" карантину.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" начальник управління цивільного захисту Івано-Франківської ОДА Володимир Стебницький.

"За дорученням голови обласної адміністрації ми звернулися до Кабміну щодо обмеження проходження авіа, залізничного та автобусного сполучення через територію області та до області. Крім того, в нас під керівництвом голови була комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вона була третього числа після державної комісії, де ухвалили низку обмежувальних заходів, які додаються до тих заходів, які були передбачені постановою 1236. Зокрема, в тому числі обмежили транспортне сполучення всередині області", - повідомив він.

Читайте також: Боюся, буде катастрофа: експерт про серйозну проблему через коронавірус в Україні

Популярні відео

Стебницький закликав ЗМІ інформувати населення країни про те, що "червона зона в Івано-Франківській області, не варто сюди їхати, треба обмежити своє пересування в цій області".

"Зараз туристи ще є, вони будуть якимсь шляхом відбувати назад. Ми не забороняємо людям заїжджати, але просимо не їхати", - пояснив він.

Читайте також: Скільки українців насправді перехворіли на коронавірус: лікар озвучив кількість

Нагадаємо, за минулу добу в Івано-Франківській області зареєстрували найбільшу в Україні кількість нових випадків коронавірусу - 857.

З 22 лютого по 30 квітня в Україні діє адаптивний карантин, країну поділили на кольорові зони за кількістю хворих на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги