Окупанти самі винні – юрист про серйозну проблему Росії в Криму

Борис Бабін нагадав, що Росія незаконно переселила до Криму пів мільйона людей

Окупанти самі винні – юрист про серйозну проблему Росії в Криму

Дефіцит питної води в Криму виник внаслідок безгосподарності російської окупаційної влади на півострові.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів юрист-міжнародник, експредставник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін.

"Насправді ця проблема виникла 7 років тому, вона поглиблюється через безгосподарність окупаційної влади. Вона сама визнає, що сьогодні втрачає більшість води в мережах розподілу, бо 7 років у Криму ніхто не займався цими питаннями. Коли відповідаєш за територію, треба не тільки махати прапорцями й будувати військові об'єкти, а й думати, наприклад, про каналізацію, про що 7 років ніхто не думав", - зазначив Бабін.

Читайте також: У Зеленського розповіли про втрати України від окупації Криму

Популярні відео

Юрист зазначив, що коли Росія незаконно переселила до Криму пів мільйона осіб, "ніхто не думав, що вони питимуть і чим змиватимуть за собою продукти, вибачте, життєдіяльності".

"Коли РФ через 7 років з цими продуктами життєдіяльності зіткнулася, вони визнали існування цієї проблеми. Минулий рік був посушливий, якби він не був такий посушливий, проблема виникла б у 2022 році", - пояснив він.

Читайте також: "Це не гра, а серйозна загроза": генерал про військові приготування Росії в Криму

Раніше російський опозиціонер Гаррі Каспаров в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що у Росії не буде майбутнього, якщо не повернути Крим Україні.

Джерело Україна 24 Теги