"Є ціла низка питань": лікаря насторожила інструкція до індійської вакцини

Імунолог пояснив, що не так з українським процесом вакцинації

"Є ціла низка питань": лікаря насторожила інструкція до індійської вакцини

До вакцини, якою роблять щеплення від коронавірусу в Україні, є низка питань. Про це розповів лікар-імунолог Андрій Волянський в ефірі каналу "Україна 24".

"У деяких країнах вдавалося зупинити нові хвилі й без вакцинації. І це великі країни — Китай, Японія, Канада. Це робилося за рахунок епідрозслідування та грамотних заходів. Що стосується нашої вакцинації — слава Богу, що вона стартувала, але хочу сказати, що 1 200 (вакцинованих людей — ред.) за два дні — це все-таки дуже мало. Для порівняння, в Гібралтарі, крихітній країні з населенням в тисячу разів меншим за Україну, щодня вакцинують понад тисячу жителів.

Будемо сподіватися, що буде все більше і більше, але є ціла низка питань. По-перше, вакцини мало. По-друге, ми вже бачимо багато відмов у медпрацівників. І в інструкції до вакцини є незрозуміла фраза: на особах, які старші 60 років, не було проведено дослідження ефективності та безпеки", — сказав він.

Читайте також: Призначена для бідних - імунолог жорстко розкритикував індійську вакцину

Популярні відео

Лікар назвав головні проблеми з вакцинацією в Україні.

"Головна проблема — це чисто організаційні заходи. Вакцина була вчасно закуплена. Чому в Польщі 100 млн доз і у них немає питання, де взяти вакцину, а ми змушені задовольнятися вакциною для бідних країн? Ми чекаємо 100 тисяч вакцин від Pfizer, це крапля в море", — заявив він.

Раніше в "Слузі народу" похвалили випробування нової вакцини на українцях.

Джерело Україна 24 Теги