"Викинути Росію силою": Кравчук оцінив варіант вирішення проблем з Донбасом

Голова української делегації в ТКГ вважає, що в такому випадку потрібно добре зважити шанси

"Викинути Росію силою": Кравчук оцінив варіант вирішення проблем з Донбасом

Перший президент України, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вважає, що найкращий варіант вирішення проблеми з Донбасом - це "викинути Росію силою", але потрібно тверезо оцінювати ситуацію.

Таку думку він висловив в ефірі каналу "Україна 24".

"Що б ми не робили, як би не робили, вони знайдуть причини і блокуватимуть. Тому нам потрібно діяти системно, послідовно, наполегливо, рішуче, і весь час звертатися до міжнародного співтовариства, щоб зрозуміли, хто є хто, що Росія агресор і окупант", - сказав Кравчук.

Читайте також: "Треба було втекти?": Кравчук про розмову з ватажком "ДНР" на російському ТБ

Популярні відео

Як найкращий варіант Кравчук назвав силове вирішення, однак в такому випадку потрібно зважити всі "за" і "проти".

"Найкращий шлях - викинути її (Росію - ред.) силою, це відверто кажучи. Просто взяти і викинути. Але для цього потрібно зважити ситуацію. Викинути силою - це означає почати активні бойові дії, і ми не знаємо наслідків. По-друге, ми знаємо, що сьогодні маємо справу не зі слабеньким у військовому плані партнером, а з великою ядерною державою. Тому тільки один шлях - дипломатичний і політичний, і шляхом санкцій, їх потрібно розширювати і застосовувати до Росії", - сказав Кравчук.

Читайте також: Переговори щодо Донбасу: Кравчук пояснив жорстку заяву про Росію

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" Леонід Кравчук заявив, що настала пора називати речі своїми іменами і стосовно війни на Донбасі і щодо дій російських військ.

Джерело Україна 24 Теги