"Справа не одного дня": політолог розповів, скільки часу займе екстрадиція Шарія

Вадим Карасьов розповів, від чого залежить екстрадиція Анатолія Шарія та блокування його YouTube-каналу

"Справа не одного дня": політолог розповів, скільки часу займе екстрадиція Шарія

Екстрадиція блогера Анатолія Шарія, якому СБУ оголосила про підозру і який отримав статус політичного біженця, — питання як мінімум на рік. Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" політолог Вадим Карасьов.

"Потрібно готувати екстрадицію до відповідних європейських структур, щоб країна, де людина перебувала, погодилася на екстрадицію. Але це справа не одного дня, можливо, не одного місяця, це на роки, як мінімум на рік. Але потрібно, щоб процедура працювала. Є підозра, є виклики в СБУ, він не приходить — тоді є підстави подавати до відповідних інституцій на екстрадицію. Також є відповідні органи в Україні, вони повинні звернутися, якщо є підстави, для того, щоб, як то кажуть, випиляти його з відповідної YouTube-платформи", — сказав він.

Читайте також: Екстрадицію Шарія можна прискорити — правознавець назвав спосіб

Популярні відео

Карасьов пояснив, чи реально домогтися блокування каналу Шарія.

"Якщо буде доведено, що це чисто пропагандистський контент і ворожий для України, тоді можна звернутися з доказами до адміністраторів YouTube і пропонувати, щоб він був позбавлений YouTube. Є ж прецедент Дубинського, Трампа. Це залежить від того, як спрацюють наші компетентні органи", — сказав він.

Читайте також: "Закриття Шарія – перший крок": нардепи відреагували на підозру СБУ блогеру

Нагадаємо, СБУ 16 лютого оголосила, що блогеру Анатолію Шарію, який проживає в Іспанії, повідомляється про підозру за статтею про державну зраду і порушення рівноправності громадян.

Джерело Україна 24 Теги