Ексглава СБУ запропонував спосіб, як боротися з агентами Росії

Ігор Смешко прокоментував загрози для національної безпеки

Ексглава СБУ запропонував спосіб, як боротися з агентами Росії

Всі державні службовці та політики повинні при поході до влади відповідати на запитання, як вони ставляться до агресії Росії проти України.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" ексглава СБУ Ігор Смешко, коментуючи санкції РНБО проти 8 осіб і 19 компаній, зокрема нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука.

"Всі державні службовці, політики, що йдуть у владу, всі військовослужбовці повинні були відповісти на запитання - є зовнішня агресія, чи ні. Можеш мати, як приватна особа, думку, що це громадянський конфлікт - будь ласка. Але тільки не під час війни в органах держвлади й політичної влади", - підкреслив він.

Читайте також: "Росія наступає за чотирма напрямками": ексглава СБУ сказав, чим відповідає Україна

Ексглава СБУ вважає, що це питання треба було вирішувати одразу з початком війни.

"І якщо це відтерміновано в часі, тут і виникає загроза. Загроза національній безпеці - це не скоєний злочин, це факт загрози. І реакція на неї у світі, зокрема і санкції - це все потрібно було прописати, але зараз ще є можливість", - зазначив Смешко.

Ексглава СБУ додав, що "Служба зовнішньої розвідки представила вичерпний ланцюжок доказів" з приводу зв'язків з тероризмом фігурантів санкційного списку РНБО.

Читайте також: Буде обвинувальний вирок суду – "слуга народу" про санкції проти Медведчука

Раніше перший президент України Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що РНБО повинна була запровадити санкції проти Віктора Медведчука ще на початку війни з Росією.

Джерело Україна 24 Теги