Ще одне місто України починає вакцинацію від коронавірусу: мер розкрив подробиці

Першими вакцинуватимуть лікарів

Ще одне місто України починає вакцинацію від коронавірусу: мер розкрив подробиці

Місто Житомир 24 лютого планує розпочати вакцинацію від коронавірусу, в середу очікується прибуття першої партії вакцини, призначеної для місцевих медпрацівників.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів мер Житомира Сергій Сухомлин.

"Вакцина має прибути в обласний центр на обласну базу медпостачання. Ми очікуємо, що місто отримає вакцину сьогодні, бо сьогодні заплановано вакцинування бригадою, яка пройшла навчання, перших 58 лікарів нашої 2-ї комунальної лікарні", - повідомив мер.

Читайте також: Індійська вакцина вже в Україні — чиновники показали, як вона зберігається

За його словами, місяць тому серед лікарів проводили опитування, щоб виявити, хто готовий вакцинуватися, а хто ні.

"Приблизно 40-45% лікарів були готові. Але це питання безпеки не тільки лікарів, а й пацієнтів, тому тут будуть умови, що вони повинні все-таки пройти вакцинування. І керівництво міста готове проходити вакцинування, щоб показати, що ми довіряємо цій вакцині, що це безпечно", - наголосив Сухомлин.

Популярні відео

Мер Житомира уточнив, що сам поки не планує вакцинуватися, оскільки нещодавно перехворів на коронавірус.

"Не думаю, що мені потрібно буде вакцинуватися в найближчі декілька місяців. Але якщо потрібно буде зробити це публічно, щоб додати впевненості людям, я готовий це зробити", - зазначив він.

Читайте також: "Треба заспокоїти суспільство": інфекціоніст про проблему з індійською вакциною

Сухомлин також додав, що в місті в останні два тижні фіксується збільшення кількості хворих на COVID-19, проте ситуація з захворюваністю наразі залишається контрольованою.

"У нас дві міські лікарні й дитяча працюють з ковідними хворими. У нас 520 ліжок, які обладнані киснем, для прийому цих хворих. На цей час 120 ліжок заповнено", - сказав мер.

Нагадаємо, Черкаси, які потрапили до помаранчевої зони карантину, одними з перших отримали вакцину від коронавірусу - 16 200 доз препарату CoviShield.

Джерело Україна 24 Теги