"Всі хворі на кисні": що відбувається в регіоні з найбільшим спалахом COVID-19

В Івано-Франківській області триває спалах коронавірусу, хворі поступають у важкому стані

"Всі хворі на кисні": що відбувається в регіоні з найбільшим спалахом COVID-19

Ситуація з коронавірусом в Івано-Франківській області залишається напруженою, за останню добу зареєстрували 600 нових випадків захворювання - це найвища цифра в Україні. Як розповіли медики, на госпіталізацію люди надходять в основному у важкій формі та з запущеними формами пневмонії.

"Вірус пройшов мутацію і, ймовірно, йдуть інші форми вірусу, ніж ті, які були на початку пандемії. Практично всі хворі залежні від кисню. Тільки надходять і максимум на другу добу вже потрібен кисень. Збільшується потік кисню, хворі потребують все в більших дозах кисню, протікає (хвороба - ред.) практично у всіх з пневмонією", — розповів заступник головного лікаря Городенківської ЦРЛ Олег Потурнак.

Читайте також: Україна отримала вакцину від COVID-19: що про неї відомо

Популярні відео

Що стосується вакцини, її в області поки немає — препарат очікується сьогодні-завтра. В облдержадміністрації розповіли, що як тільки її привезуть, відразу ж розпочнеться процес вакцинації. Мобільні групи вже готові. Зберігатимуть вакцину в обласному аптечному складі, який під час свого візиту перевірив головний санлікар України Віктор Ляшко.

Також в області розгорнуто перший мобільний госпіталь ДСНС, але хворих там немає - поки лікарні області справляються з напливом пацієнтів.

Джерело Україна 24 Теги