Перше місто в Україні отримало вакцину від COVID-19: подробиці

У Черкасах сьогодні почнуть вакцинувати медиків

Перше місто в Україні отримало вакцину від COVID-19: подробиці

Черкаси, які потрапили до помаранчевої зони карантину, одними з перших отримали вакцину від коронавірусу. Подробиці — в репортажі телеканалу "Україна 24".

До Черкас надійшло 16 200 доз вакцини CoviShield, яку привезли з Індії. Вакцину доставили на склад однієї з фармацевтичних компаній, пресу на склад не пускають, а адресу тримають у секреті. Перших 100 медиків провакцинують сьогодні в Черкаській обласній лікарні. Серед них лікар-анестезіолог Євген Горенко, який розповів, чому вирішив робити щеплення.

"Вакцинація є одним із маркерів цивілізованості. Я виступаю за вакцинацію, бо краще попередити, ніж лікувати. На жаль, ми бачили дуже багато поганих моментів, є пацієнти, які відмовляються від вакцинації", — сказав він.

Читайте також: Індійська вакцина вже в Україні — чиновники показали, як вона зберігається

Популярні відео

На Черкащині працюватимуть шість мобільних бригад - одна в самих Черкасах, решта в області. Всі вони пройшли навчання в Києві. Крім вакцини, мобільні бригади отримають одноразові шприци та бокси для безпечної утилізації використаних матеріалів.

Раніше голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при РНБО Сергій Комісаренко розповів, чи можна довіряти індійській вакцині від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги