Потрібен мільйон доз: у Кличка розповіли, кого вакцинуватимуть у Києві

Володимир Бондаренко розповів про процес вакцинації та карантин у столиці

Потрібен мільйон доз: у Кличка розповіли, кого вакцинуватимуть у Києві

Україна отримала вакцину від коронавірусу, найближчим часом розпочнеться вакцинація. Чи готові до старту кампанії в столиці, розповів заступник мера Києва Віталія Кличка Володимир Бондаренко в ефірі каналу "Україна 24".

"Київ готовий до вакцинації, проведено відповідне навчання медперсоналу, готові кабінети для щеплень, тому ніяких питань у цьому не виникне. Будемо чекати (розподілу вакцини - ред.). Ми визначали з самого початку, що пріоритетним буде вакцинування медичних працівників, педагогічних працівників та людей, які знаходяться в групі ризику. Ще раз підкреслю, що вакцинація проводитиметься безплатно", — сказав він.

Читайте також: Академік розповів, чи можна довіряти індійській вакцині від коронавірусу

Популярні відео

Бондаренко зазначив, що списки людей на вакцинацію вже є, їх почали складати ще два місяці тому. В першу чергу вакцинуються медики, які мають постійний контакт з хворими.

"Коли ми говоримо, що Київ чекає вакцину, ми чекаємо мільйон доз. У нас 3 млн жителів столиці, відповідно, процес вакцинації буде розтягнуто в часі, тому що поки ми не розуміємо, коли отримаємо необхідну кількість вакцин", — додав він.

Читайте також: Лікар назвав головні проблеми вакцинації українців від коронавірусу

Також Бондаренко розповів, що буде з карантином у Києві, який на цей час знаходиться в "жовтій зоні".

"Головне для нас - показник завантаженості ліжко-місць, на цей момент він не перевищує показника для жовтої зони, і будемо сподіватися, що він не перейде в показник для помаранчевої зони. Що стосується обмежень: ми вже проходили адаптивний карантин, немає нічого страшного, не закриватимуться школи та садки, не зупинятиметься транспорт. Місто буде жити з тими ж обмеженнями, з якими ми живемо рік", — сказав він.

Раніше директорка держпідприємства "Укрмедпостач" Оксана Маринчук показала, як зберігається вакцина від COVID-19 і коли її відправлять у регіони.

Джерело Україна 24 Теги