Індійська вакцина вже в Україні — чиновники показали, як вона зберігається

Вакцину від коронавірусу розвезуть по регіонах 11 автомобілів

Індійська вакцина вже в Україні — чиновники показали, як вона зберігається

Україна отримала першу партію вакцин від коронавірусу з Індії. Про їх зберігання та розвезення в регіони розповіла в ефірі каналу "Україна 24" директорка держпідприємства "Укрмедпостач" Оксана Маринчук.

"Ми вчора отримали вакцини, сьогодні вони вже їдуть у регіони в супроводі Національної поліції. Температурний режим у холодовій камері, де зберігається вакцина, 2-8 градусів, контролює це спеціальний термодатчик і програма", — розповіла вона.

Читайте також: Індійська вакцина для України: з’явилися несподівані подробиці про препарат

Популярні відео

Маринчук показала, як виглядає холодильна камера всередині та розповіла, що сьогодні всі вакцини будуть відправлені за місцем призначення.

"Це залишки для облцентрів, які ще не отримали вакцину, але сьогодні всі 11 автомобілів будуть відправлені. Сьогодні ми її відправляємо", — сказала вона.

На коробках з вакцинами написані області, в які їх відправлятимуть. Везтимуть їх у спеціальних сумках-холодильниках, які тримають температуру. Сьогодні вже відправлено п'ять автомобілів у регіони — Чернігів, Суми, Кропивницький, Вінницю та Черкаси.

Нагадаємо, першими вакцину від коронавірусу повинні отримати Житомирська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Вінницька області та Київ.

Раніше голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при РНБО Сергій Комісаренко розповів, чи можна довіряти індійській вакцині від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги