"Майдану не буде": Гордон прокоментував вирок Стерненку

На думку журналіста, Апеляційний суд і Верховний суд допоможуть встановити істину

"Майдану не буде": Гордон прокоментував вирок Стерненку

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував вирок одеському активісту Сергію Стерненку до 7 років позбавлення волі за звинуваченням у викраденні й тортурах людини.

На думку журналіста, "все має вирішити суд".

"Я не знайомий з Сергієм Стерненком. Я за те, щоб у нас в країні тріумфував закон, мені цього дуже бракує останні роки. Я ненавиджу вибірковість закону, я не люблю, коли підміняють закон ідеологією. Я дуже хочу, щоб ми почали, нарешті, жити правильно, за законом. І останні кроки президента вселяють в мене впевненість, що так і буде. Відповідь проста: якщо винен - ​​йди до в'язниці, якщо невинен - потрібно звільнити. Суд повинен це вирішувати. Зрештою, якщо суд сьогодні вирішив так - є апеляція, є Верховний суд", - сказав Гордон.

Читайте також: "Пора на відпочинок": Гордон різко пройшовся по одному з міністрів

Популярні відео

Журналіст сумнівається, що протести біля Офісу президента проти вироку Стерненку виллються в черговий Майдан.

"Те, що люди вийшли на вулиці, це їхнє право. Я сам, коли мені щось не подобається, виходжу на вулиці. Можуть бути люди неправі? Можуть. Можуть мати рацію? Можуть. Головне, щоб поводилися всі в рамках закону - і люди, й правоохоронні органи. Думаю, люди помітингують і розійдуться. Це не може бути Майданом, це не та фігура і не та подія, як би кому не хотілося це розгойдувати", - сказав журналіст.

Читайте також: "Сказав, що Путін злочинець": Гордон пояснив, навіщо був на російському ТБ

Нагадаємо, що Сергію Стерненку інкримінували викрадення у 2015 році депутата Комінтернівської райради Одеської області Сергія Щербича. Активіст стверджував, що у звинувачення немає доказів, і справа побудована лише на заявах Щербича. Після вироку на Банковій вулиці біля Офісу президента почалася акція протесту.

Джерело Україна 24 Теги