Нобелівська премія на двох - Гордон розповів, кому її потрібно дати

На думку журналіста, два відомих політика гідні отримати премію миру

Нобелівська премія на двох - Гордон розповів, кому її потрібно дати

Відомий журналіст Дмитро Гордон вважає, що Нобелівську премію миру потрібно дати лідеру білоруської опозиції, суперниці Олександра Лукашенка на виборах президента Світлані Тихановській і російському опозиціонеру Олексію Навальному.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи слова Тихановської про те, що її можливе нагородження Нобелівською премією - це нагородження всієї Білорусі.

"Потрібно розуміти, що Світлана - обраний президент Республіки Білорусь. І коли вона так відповіла, вона мала на увазі, звичайно, Білорусь, яка, попри залякування і побиття, тортури, насильство, весь цей жах, показала себе героєм", - сказав журналіст.

Читайте також: "Тихановська здобула суперперемогу над Лукашенком": подробиці від білоруської опозиції

Популярні відео

На думку Гордона, Нобелівської премії гідні дві людини.

"Думаю, якщо буде розглядатися це питання, логічніше було б дати Нобелівську премію миру і Тихановській, і Навальному. Тому що Навальний, як би ми до нього не ставилися, проявив особисту мужність, героїзм. Він зробив дуже багато для того, щоб росіяни зрозуміли, як їх обманюють, хто такий Путін, хто така путінська зграя. І те, що він робить, він це робить і для України теж. Чим гірше почуватиметься влада в Росії, тим легше буде Україні", - сказав Гордон.

Читайте також: "Діалог буде без Лукашенка": у Тихановської зробили гучну заяву

Зазначимо, що 30 січня стало відомо, що президент Литви Гітанас Науседа висунув Тихановську на Нобелівську премію миру.

Джерело Україна 24 Теги