Олена Зеленська запустила новий проєкт для людей з інвалідністю

Портал "Дія. Бізнес" допоможе бізнесменам вирішити питання з працевлаштуванням людей з інвалідністю

Олена Зеленська запустила новий проєкт для людей з інвалідністю

В Україні, за даними програми розвитку ООН, понад 700 тис. людей з інвалідністю шукають роботу, багато стали безробітними через пандемію, а деяким відмовляють у роботі саме через інвалідність. Щоб змінити цю ситуацію, перша леді Олена Зеленська ініціювала проєкт "Без бар'єрів".

Про це йдеться в сюжеті на каналі "Україна 24".

У проєкті беруть участь підприємці, які готові брати на роботу людей з інвалідністю, але не знають, як правильно організувати робоче місце й допомогти адаптуватися. За допомогою порталу "Дія. Бізнес" компанії, в яких працюють люди з інвалідністю, діляться порадами й досвідом.

Читайте також: Пенсії для людей з інвалідністю: у Мінсоцполітики пояснили важливий нюанс

Популярні відео

Голова ГО "Безбар'єрність" Тетяна Ломакіна розповідає, що запити від малого і середнього бізнесу в основному стосуються ситуації з працевлаштуванням людей з інвалідністю.

"Саме відповідь на ці питання ми шукали в комунікаціях, в зборі інформації з бізнесом. І ці статті орієнтовані на керівників підприємств", - сказала Ломакіна.

Читайте також: Олена Зеленська закликала школярів вчитися онлайн

Координатор комітету екології та сталого розвитку Європейської бізнес-асоціації Ольга Бойко вважає, що малий бізнес є більш мобільним у таких питаннях.

"Саме невелика кількість узгоджень, а також швидкість ухвалення рішень допомагає представникам цього сектору бути більш гнучким до актуальних вимог ринку та швидше впроваджувати інновації, з більшою легкістю впроваджувати концепцію інклюзивності", - сказала Бойко.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" уповноважений президента Володимира Зеленського з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич розповів, як люди з інвалідністю почуваються в Україні.

Джерело Україна 24 Теги