Індійська вакцина для України: з’явилися несподівані подробиці про препарат

Імунолог розповів про результати клінічного дослідження

Індійська вакцина для України: з’явилися несподівані подробиці про препарат

Індійська вакцина від коронавірусу Covishield, яку закупила Україна, випущена за ліцензією компанії AstraZeneca, проте вона вдвічі дешевша, ніж оригінальний препарат.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" імунолог Андрій Волянський.

"Це вакцина, яка випущена за ліцензією, але це не одна і та сама вакцина, її ціна вдвічі нижча, близько 2,5 доларів за дозу, залежно від партії. Я буквально сьогодні бачив результати її клінічного дослідження, яке проходило в Індії з кінця серпня минулого року до кінця січня поточного року, в ньому безпосередньо порівнювали цей Covishield і AstraZeneca. Все-таки, це дві різні вакцини. Що найважливіше - немає результатів цього дослідження, в ньому всього лише 400 індусів, на яких проводили це дослідження", - підкреслив імунолог.

Читайте також: Лікар назвав головні проблеми вакцинації українців від коронавірусу

Волянський також додав, що "програма COVAX для бідних країн включає в себе близько 2 млрд доз, і більше мільярда - це вакцина Covishield".

Популярні відео

Читайте також: "Хтось намагається зробити хайп": Степанов про скандал із закупівлею вакцин

Нагадаємо, перша партія вакцин від коронавірусу Covishield 23 лютого прибула з Індії до України. Літак з вакцинами приземлився в Міжнародному аеропорту "Бориспіль".

Джерело Україна 24 Теги