Потрібні кримінальні справи щодо тероризму - відома журналістка про санкції РНБО

Влада має показати, що в нас не анархія, а демократія, зауважила Олеся Бацман

Потрібні кримінальні справи щодо тероризму - відома журналістка про санкції РНБО

Українська влада після санкцій РНБО проти 8 осіб і 19 компаній, зокрема нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука, повинна зробити наступний крок - відкрити кримінальні справи щодо тероризму.

Про це заявила в ефірі телеканалу "Україна 24" відома журналістка, головред видання "Гордон" Олеся Бацман.

"Коли на державу нападає інша держава, вона не просто має право захищатися, вона зобов'язана захищатися. РНБО дає державі Україна важелі для того, щоб захищатися. Слава богу, що президент і секретар РНБО скористалися цим механізмом. Питання, чому після двох років вони ним скористалися, але воно не настільки важливе, як те, що ми отримали результат. Санкції такого роду потрібно було запроваджувати давно", - зазначила вона.

Читайте також: "Росія наступає за чотирма напрямками": ексглава СБУ сказав, чим відповідає Україна

Популярні відео

За словами журналістки, при цьому дуже важливе правове питання.

"Після цього рішення потрібно заспокоїти суспільство і показати, що в нас не анархія, а демократія, і тут повинні вступати суди. І після того, як ми побачили рішення РНБО, повинні бути далі представлені підозри, кримінальні справи з тероризму, всі необхідні процесуальні дії. СБУ вже заявила, що є достатня кількість матеріалів. Ці питання повинні продовжитися, щоб ми бачили, що все йде в правовому руслі", - заявила Бацман.

Читайте також: Буде обвинувальний вирок суду – "слуга народу" про санкції проти Медведчука

Раніше перший президент України Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що РНБО повинна була запровадити санкції проти Віктора Медведчука ще на початку війни з Росією.

Джерело Україна 24 Теги