"Росія наступає за чотирма напрямками": ексглава СБУ сказав, чим відповідає Україна

Ігор Смешко оцінив ефективність санкцій РНБО

"Росія наступає за чотирма напрямками": ексглава СБУ сказав, чим відповідає Україна

Україна використовує санкції РНБО проти 8 осіб і 19 компаній, зокрема нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука, щоб в умовах війни з Росією протистояти їй невійськовими методами.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів ексглава Служби безпеки України Ігор Смешко.

"Боротьба йде у військовій, економічній, політико-дипломатичній та інформаційній сферах. За цими чотирма напрямками ворог на нас наступає. І ми не можемо чекати, поки загроза перетвориться на закінчений кримінальний злочин, який відповідно до судочинства мирного часу ми розслідуємо і за рішенням суду можемо покарати винних. Вдумайтеся - війна йде! Є окремий інструмент боротьби, якщо не вводити воєнний стан, який не вимагає рішень суду - це санкції. У нас, до речі, Конституція і для цього була підготовлена. Ст. 34 Конституції говорить, що можуть бути обмежені права в інформаційній сфері за законами України у разі загрози національній безпеці", - заявив Смешко.

Читайте також: Буде обвинувальний вирок суду – "слуга народу" про санкції проти Медведчука

Популярні відео

Раніше перший президент України Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що РНБО повинна була запровадити санкції проти Віктора Медведчука ще на початку війни з Росією.

Джерело Україна 24 Теги