Росія не матиме майбутнього – Каспаров про анексію Криму

Російський політик зазначив, що для повернення Криму Україні потрібен певний час

Росія не матиме майбутнього – Каспаров про анексію Криму

Російський опозиціонер Ґаррі Каспаров оцінює анексію Криму як злочин режиму президента РФ Володимира Путіна і вважає, що у Росії не буде майбутнього, якщо не повернути півострів Україні.

Таку думку він висловив під час онлайн-дискусії Київського Безпекового форуму 22 лютого, яку транслював телеканал "Україна 24".

Каспаров нагадав, що російська опозиція має різні погляди щодо анексії Криму. За його словами, чимало колег з опозиційного руху висловили сильну підтримку чи принаймні, як вони говорять, нейтральну позицію щодо анексії Криму чи інших агресивних дій путінського режиму.

"Я належу до тих, хто вважає, що всі злочини режиму Путіна, як внутрішні, так і міжнародні, мають бути засуджені вільним російським парламентом одним махом, за 30 секунд. Звичайно, такі речі, як повернення Криму Україні, можуть потребувати певного часу. Когось потрібно буде вивозити звідти, інших повертати тощо. Але… Росія не матиме майбутнього, якщо тільки повністю не перестане бути імперією", - наголосив Каспаров.

Читайте також: Путіна треба покарати усім світом — експрем'єр про політику щодо Росії

Раніше російський опозиціонер Ґаррі Каспаров пояснив, чому Володимира Путіна не можна називати президентом Росії.

Джерело Україна 24 Теги