Червона зона і блокпости — як в Івано-Франківську борються зі спалахом COVID-19

Головний санітарний лікар Івано-Франківщини розповів, яка ситуація із заповненням лікарень

Червона зона і блокпости — як в Івано-Франківську борються зі спалахом COVID-19

Через великий спалах коронавірусу в Івано-Франківській області вводять червону зону карантину і розгортають блок-пости. Головний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук розповів подробиці про ситуацію в регіоні в ефірі каналу "Україна 24".

"У нас прибув мобільний госпіталь ДСНС, він впродовж двох діб був розгорнутий на території Богородчанської центральної районної лікарні. Госпіталь з технічної оснащеності потужний, передбачено розгортання в цьому госпіталі 120 ліжко-місць. Також в госпіталі є монітори пацієнта, кисневі концентратори загальною кількістю 120, апарати ШВЛ. Хочу зазначити, що госпіталь має автономне опалення і може працювати при мінусових температурах. Він може вводитися в роботу вже з сьогоднішнього дня, там вже все налагоджено. Як тільки буде заповнена сама лікарня, перші пацієнти можуть надходити в мобільний госпіталь", — розповів він.

Читайте також: Вакцинація від COVID-19 потрібна якомога швидше: експерт пояснив причини

Популярні відео

Санлікар розповів, як служби охорони здоров'я намагаються впоратися з ситуацією.

"У лікарнях області завантаженість від 92 до 100%, це дуже велике навантаження. У служби екстреної допомоги є інтерактивна карта, і вони повністю розуміють, куди доставляти пацієнта, з якого району, щоб надати оперативну та якісну допомогу, у нас відмов немає. Що до блок-постів, вони працюють силами Національної поліції, також на блок-постах є медики, які проводять температурний скринінг. Сезон ГРВІ та грипу додав нам розмитої картини, і медикам складно диференціювати хворих на грип і ковід", — розповів він.

Раніше головна лікарка Київської міської клінічної лікарні №1 Тетяна Мостепан озвучила прогноз щодо нового сплеску захворюваності на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги