"Тотальна несправедливість" — експерт про протести "євробляхерів"

Євген Муджирі розповів, чого хочуть власники авто на єврономерах

"Тотальна несправедливість" — експерт про протести "євробляхерів"

Депутати Верховної Ради прийняли за основу два законопроєкти, які допоможуть знизити вартість розмитнення автомобілів з іноземними номерами. Нова схема стосуватиметься машин, завезених в Україну до 1 січня 2020 року. Тим часом власники автомобілів з "євробляхами" влаштували чергову акцію протесту під Верховною Радою. Автоексперт Євген Муджирі розповів в ефірі каналу "Україна 24", чого хочуть протестувальники

"Я думаю, це не останній законопроєкт про "євробляхи", який розглядатиметься у Верховній Раді. Законопроєкт передбачає, що автомобілі, ввезені до 1 січня, потраплять під його дію, а "євробляхери" під ВР вимагають, щоб під пільгову ставку оподаткування і розмитнення потрапляли автомобілі, що ввозяться й після 1 січня", — сказав він.

Читайте також: Конфіскація "євроблях": автоюрист зробив важливе уточнення для водіїв

Популярні відео

Експерт заявив, що вважає несправедливими вимоги протестувальників.

"Я вважаю, це не дуже справедливо стосовно людей, які вже розмитнили свої автомобілі за вищими ставками. Тут у нас диспропорція і несправедливість, оскільки люди, які прислухалися до закону і розмитнили свої авто за всіма правилами, заплатили більше, ніж ті, хто вичікував слушного моменту, коли можна просто піти під стіни Верховної Ради й витребувати собі якісь пільги.

Що стосується цін на вторинному ринку, є побоювання, що ми (власники легальних авто - ред.) втратимо кілька тисяч доларів на перепродажі своїх автомобілів", — сказав він.

Раніше депутат зі "Слуги народу", голова податкового комітету Ради Данило Гетманцев розповів, чим був обґрунтований закон про "євробляхи" №4643-д, який Верховна Рада ухвалила 18 лютого.

Джерело Україна 24 Теги