У Авакова назвали найкращий вид зброї для захисту житла

З 21 року можна купити гладкоствольну рушницю, з 25 років – нарізний карабін, нагадав Мартиненко

У Авакова назвали найкращий вид зброї для захисту житла

Радник голови МВС Арсена Авакова Володимир Мартиненко в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що не бачить необхідності у дозволі українцям використовувати короткоствольну зброю для самозахисту.  

«Якщо людина не вміє користуватися зброєю, але має зброю, то у випадку конфліктної ситуації вона починає цю зброю діставати й намагатися застосувати. То в той момент, коли вона не вміє того робити, зброя, звичайно, може бути повернута проти неї, може бути відібрана й піти далі з варіанту легального користування у кримінальний світ», - заявив радник Авакова.

Читайте також: Легалізація зброї в Україні: адвокат розвіяв побоювання противників закону

Популярні відео

Він наголосив, що в Україні зареєстровано близько 1,2 млн стволів, обмежень стосовно того, щоб купити зброю зараз, але довгоствольну, практично немає.

«Якщо людина психічно здорова, не має проблем із законом, має можливість зберігати зброю згідно з правилами, то немає проблем – з 21 року можна купити гладкоствольну рушницю, з 25 років – нарізний карабін. Щодо короткостволу багато запитань. Коли йдеться навіть про те, щоб зберігати його вдома, для мене питання, як короткостволом захиститися. Як на мене, немає потреби у захисті короткостволом, це питання взагалі не стоїть для суспільства. Для мене дуже сумнівне використання короткостволу для самозахисту, використання гладкоствольної рушниці для захисту квартири чи будинку є значно ефективнішим», - зазначив Мартиненко.

Читайте також: "Це не зовсім легалізація": розкрито деталі законопроєкту про зброю в Україні

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон висловив думку, що легалізація зброї в Україні можлива за умови, що за видачу незаконних дозволів на володіння стволом саджатимуть до в'язниці на 10 років.

Джерело Україна 24 Теги