У Авакова пояснили, чи готовий Мін'юст вести реєстр зброї

Володимир Мартиненко розповів, що сформувати новий захищений реєстр - не проблема

У Авакова пояснили, чи готовий Мін'юст вести реєстр зброї

Радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко вважає, що в Україні потрібен захищений реєстр зброї, і Міністерство юстиції не готове його вести.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи законопроєкт про обіг цивільної зброї.

"Частина ініціаторів законопроєкту (про легалізацію зброї - ред.) говорили про те, що "давайте цей реєстр передамо Міністерству юстиції". Міністерство юстиції від цього відхрестилося, каже, що "у нас немає фахівців, які б розбиралися в цьому питанні", - сказав радник глави МВС.

Читайте також: Легалізація зброї в Україні: адвокат розвіяв побоювання противників закону

Популярні відео

Мартиненко зазначив, що сформувати новий реєстр нескладно.

"Зараз реєстр зброї веде Національна поліція, в країні законним способом зареєстровано понад 1 млн 200 "стволів". І перенести їх до реєстру не буде особливою проблемою, це не величезний час. Але стоїть питання про формування самого реєстру - це вже інженерна частина, де потрібно сформулювати технічне завдання, вийти на розуміння, як його наповнити, і зробити якісну програму забезпечення, щоб запустити реєстр і впроваджувати на практиці", - сказав Мартиненко.

Читайте також: "Це не зовсім легалізація": розкрито деталі законопроєкту про зброю в Україні

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон висловив думку, що легалізація зброї в Україні можлива за умови, що за видачу незаконних дозволів на володіння стволом саджатимуть до в'язниці на 10 років.

Джерело Україна 24 Теги