"Хтось намагається зробити хайп": Степанов про скандал із закупівлею вакцин

Міністр заявив, що розслідування НАБУ має політичний підтекст

"Хтось намагається зробити хайп": Степанов про скандал із закупівлею вакцин

Розслідування Національного антикорупційного бюро України щодо нібито порушень при закупівлі МОЗ вакцин від коронавірусу COVID-19 завершиться безрезультатно.

Таку заяву зробив в ефірі телеканалу "Україна 24" міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Ми за будь-які розслідування. Будь ласка, ви хочете перевіряти, є люди, які займаються тільки тим, що перевіряють. Тільки вчора ми отримали відповідний запит від НАБУ, сьогодні вже передали всі документи - будь ласка, розслідуйте. Справа завершиться тим, що буде закрита, це вже зрозуміло. Але просто сам такий елемент того, що хтось намагається зробити з цього черговий хайп. Є заявник, він пише заяву, НАБУ зобов'язане за законом порушити справу. Вибачте, у нас ідіотів у країні, які пишуть заяви, відкривають справи, велика кількість. Про ці справи навіть ніхто не знає. Але вони їх відкрили, розслідували, бо не можуть не відкрити", - заявив він.

Читайте також: Глава МОЗ сказав, кого прищеплять від коронавірусу в першу чергу

За словами міністра, ситуація має політичний підтекст.

"Те, що далі відбувається, цей хайп... Тепер поставте себе на місце виробника вакцин. Вони всі з репутацією, в них немає зараз жодних проблем з реалізацією вакцин. Керівники компаній спілкуються виключно з президентами країн, прем'єр-міністрами, в крайньому випадку з міністрами охорони здоров'я. Я для того, щоб спілкуватися з американськими виробниками вакцин, спочатку попросив свого колегу зі США, що нам дуже потрібно, бо вони нам не відповідали на звернення. І вони зараз дивляться: є Україна зі своїм обсягом вакцини, в Україні завжди щось відбувається зі скандалами, ніхто не хоче влазити в скандал", - зазначив Степанов.

Популярні відео

Читайте також: "Є чіткий план": Степанов розкрив подробиці масової вакцинації українців

Нагадаємо, НАБУ 3 лютого розпочало розслідування можливих зловживань під час закупівлі вакцини компанії Sinovac Biotech за ціною 17,85 долара США за дозу за допомогою фірми-посередника.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також пояснив, чому вакцинація від коронавірусу в Україні затрималася.

Джерело Україна 24 Теги