"Улюблена тема Росії": Гордон про важливий момент з проспектом Бандери в Києві

Сьогодні суперечки послаблюють Україну, вважає журналіст

"Улюблена тема Росії": Гордон про важливий момент з проспектом Бандери в Києві

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що він не підтримав ідею перейменування Московського проспекту в Києві в проспект Бандери, але також виступив проти скасування цього рішення.

«Підтверджую, я був єдиним депутатом Київради, який голосував проти перейменування Московського проспекту в проспект Бандери. Я абсолютно згоден з тим, що Московський проспект треба перейменувати під час війни. Але проспект Бандери... до постаті Бандери я ставлюся неоднозначно. Сьогодні я скажу, що я проти перейменування проспекту Бандери назад. Пояснюю чому - перейменували проспект, проголосували навіть ті депутати, які не люблять його, але вони ж всі в політсилах, всі керувалися політичною складовою, це я чхав на всіх. Перейменували, здійснилося - залиште в спокої. Я хочу, щоб наші «великі» політики зрозуміли одну річ - Україна різна, ми, українці, різні. На сході одні, на півночі інші, на півдні треті, на заході четверті, наша радість і наші досягнення в цій різниці», - зазначив журналіст.

Читайте також: "Ситуація абсурдна": юристка пояснила, що не так з перейменуванням проспекту Бандери

Популярні відео

Він наголосив, що українців повинні об'єднувати дві речі - любов до України й економіка.

«На теми національних героїв, пам'ятників та назв вулиць можна сперечатися до хрипоти. У Тернополі не будуть раді, якщо там буде проспект Жукова, а в Харкові не будуть раді, якщо там буде проспект Бандери. До цього треба ставитися з розумінням, тому що різні ментальності. Тому сьогодні потрібно відкласти всі суперечки - про конфесії, релігії, пам'ятки тощо - доти, доки зарплата у кожного українця стартуватиме від 1000 євро. Сьогодні суперечки послаблюють Україну. Тому моя позиція - зробили проспект Бандери, закрили питання, нехай буде в Києві проспект Бандери. Якщо його не буде, це викличе обурення величезної кількості людей. Навіщо загострювати, знову стравлювати? Це ж улюблена тема Росії, це ж частина плану гібридної війни: нехай українці між собою ось так, і ми (Росія - ред.) прийдемо на згарище. Але нам треба бути розумнішими», - заявив Гордон.

Читайте також: Перейменування проспекту Бандери: в скандальному рішенні суду знайшли порушення

Раніше доктор психологічних наук Вадим Васютинський розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як українці відреагували на перейменування проспекту Бандери.

Джерело Україна 24 Теги