Смертельне отруєння таблетками в школі: з'явилися подробиці трагедії під Києвом

Правоохоронці опитують дирекцію і вчителів

Смертельне отруєння таблетками в школі: з'явилися подробиці трагедії під Києвом

У місті Боярка на Київщині дві семикласниці в ліцеї отруїлися пігулками, які купили в сусідній аптеці. Одна з дівчат померла, друга – в лікарні.

Як повідомляє телеканал "Україна 24" в своєму сюжеті, 16 лютого правоохоронці проводили у ліцеї "Гармонія" слідчі дії, опитували дирекцію і вчителів.

Трагедія сталася у вівторок в обід. Ліцеїсти розповіли, що спочатку дівчат довго не було, майже цілий урок. Потім однокласниці знайшли їх у туалеті в непритомному стані.

У поліції розповіли, що прямо серед навчального дня дві семикласниці наковтались таблеток, які купили в аптеці поблизу.

"Вони повернулися до школи та пішли до туалету вживати ці таблетки. Коли вживали останню таблетку, написали повідомлення своїм однокласницям про те, що вони вживають сорокову таблетку, після цього однокласниці підбігли до приміщення туалету та знайшли там дівчат. Одна вже втратила свідомість і медики після того, як приїхали, констатували її смерть. Друга ще була притомна, але в тяжкому стані", - розповіла старша інспекторка відділу комунікації поліції Київської області Марія Дідковська-Бідюк.

Читайте також: "Діти шоковані": відомий кулінар розповів, як триває реформа шкільного харчування

Популярні відео

У шкільній вбиральні поруч із дівчатами знайшли таблетки. Кожна із семикласниць випила по 40 штук за раз. При тому, що, згідно з інструкцією, дітям їх можна вживати не більше як 4, і то за кілька прийомів. На смертельний експеримент підлітки зважилася, нібито переглянувши такий собі челендж у популярній соцмережі – мовляв, випий сорок таблеток і подивись, що буде.

"Одна моя однокласниця казала, що це мабуть якийсь челендж був на спір. Але від кого, невідомо", - розповіла одна з учениць ліцею.

Читайте також: Україні загрожують нові втрати через карантин - експертка про онлайн-освіту

Що могло підштовхнути подруг на такий відчайдушний і небезпечний челендж – залишається загадкою. Ліцеїсти кажуть, що обидві непогано вчилися, були товариські і відкриті. За чутками, в однієї з них були сімейні проблеми.

"Вони взагалі дружні дівчата, веселі, з ними завжди можна було поспілкуватися. По школі ходить така чутка, що в однієї з дівчат це через проблеми в сім'ї з батьками", - розповіла школярка.

Дирекція ж ліцею поки від коментарів утримується. 

Джерело Україна 24 Теги