Судовий процес про розстріл на Майдані: адвокат назвав головну проблему

Ситуація в цілому не дає мені права очікувати позитивних рухів, зазначив Титич

Судовий процес про розстріл на Майдані: адвокат назвав головну проблему

Адвокат Віталій Титич в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, що немає ніяких позитивних очікувань у справах Майдану.

«Українська процедура заочного засудження вкрай невдала, і це створює можливості для маніпуляцій, які зараз успішно реалізуються судами. Потрібно внести певні зміни в Кримінальний процесуальний кодекс, точніше, повернути йому ту редакцію, яка була раніше, при його створенні, а не ті формулювання, які є зараз. Проєкт, у 2018 році винесений у Верховній Раді на перше голосування, не вирішує всіх проблем, пов'язаних з цим, а точково вирішує питання щодо можливості маніпуляцій з термінами міжнародного розшуку, про що говорила Венедіктова. Це спроба фрагментарна, вона не вирішує всіх проблем з українським судовим розглядом при відсутності обвинуваченого і досудовим слідством, проте дає можливість уникнути судових маніпуляцій, сподіваємося на це», - зазначив адвокат.

Читайте також: Динаміка колосальна — Венедіктова про справи Майдану

Популярні відео

Він наголосив, що процес щодо розстрілу на вул. Інститутській у 2014 році фактично розвалено.

«Якщо ми говоримо про рішення суду про терористичний акт 20 лютого (розстріл на вул. Інститутській у 2014 році - ред.), я нагадаю, що там залишилося тільки двоє обвинувачених, троє ухилилися після зміни запобіжного заходу, зникли й невідомо де знаходяться. Рік процедура була фактично зупинена. Саме їх зникнення і всі дії, в тому числі захисту, які використовуються, фактично розвалили цей процес. Як він буде завершуватися - немає у мене серйозних очікувань. Проблема не в законодавстві, а в українських судах, це абсолютно гнила система. Ситуація, яка в цілому створена в судах у справах Майдану, і в цьому окремому судовому розгляді, не дає мені права очікувати позитивних рухів», - заявив Титич.

Раніше колишня народна депутатка, Герой України Надія Савченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що "своїми очима" бачила людей, які під час подій Євромайдану першими почали стрілянину в центрі Києва.

Джерело Україна 24 Теги