Ситуація на дорогах складна — в "Укравтодорі" назвали три проблемних регіони

Олександр Кубраков розповів, що відбувається на українських дорогах після великих снігопадів

Ситуація на дорогах складна — в "Укравтодорі" назвали три проблемних регіони

В Україні через сніг у деяких місцях спостерігалися складнощі на дорогах, про ситуацію розповів голова "Укравтодору" Олександр Кубраков в ефірі каналу "Україна 24".

"Ситуація у нас була складна, особливо виділив би три регіони — Волинська, Івано-Франківська та Рівненська області, особливо на дорогах територіального значення були окремі ділянки, де були перемети висотою понад 2 метрів. Але зараз на всіх дорогах державного значення, особливо якщо ми говоримо про міжнародні, регіональні та національні шляхи, проїзд забезпечений для всіх видів транспорту. На ділянках у вищезазначених областях ми з разом з поліцією і ДСНС проводили рятувальні операції, витягали техніку, яка застрягла", — розповів він.

Читайте також: У Карпатах більше метра снігу: що відбувається на популярних курортах

Популярні відео

За словами Кубракова, 16 лютого можна буде проїхати по всіх дорогах.

"Сьогодні ми плануємо повністю по всіх дорогах державного значення проїзд відкрити. Думаю, що оцінка дорожніх служб — чотири з плюсом, чотири з мінусом, завжди є, де можна поліпшити. Точно можу сказати, що якби такі снігопади були минулого року, то ситуація була б набагато гірша, тому що за цей рік підрядні організації закупили техніку, десятки та сотні одиниць нової снігоприбиральної техніки", — сказав він.

Раніше синоптик Владислав Білик розповів, чи буде новий сніговий колапс.

Джерело Україна 24 Теги