Ідеальне місце для весілля: ведуча "Україна 24" розповіла про родзинку рідного міста

Центральний РАЦС Черкас - один з найкрасивіших в Україні

Ідеальне місце для весілля: ведуча "Україна 24" розповіла про родзинку рідного міста

Кохання, стосунки, весілля - головні теми дня 14 лютого. Ведуча програми "Сьогодні ранок. Вихідний" на телеканалі "Україна 24" Юлія Галушка в подкасті "Місцеві в курсі" розповіла про місце в її рідному місті, Черкасах, яке можна вважати ідеальним для весілля. Йдеться про центральний міський РАЦС, який відрізняється незвичайною для адміністративних установ архітектурою.

Як розповіла журналістка, місцевий РАЦС раніше був маєтком місцевого багатія Щербини.

"Заможна людина побудувала собі палац. Завершили будувати приблизно в 1912 році. Недовго він там пожив - революція, війна, штаб, шпиталь. Ходять легенди, що в підвалі там якісь скарби, вони нібито досі заміновані. Але ніхто ці легенди не підтверджував, я пам'ятаю, ще в школі нам про них розповідали. Цей РАЦС дуже красивий. Про нього писали, що це чи не найкрасивіший РАЦС в Україні. Столичний "Бермудський трикутник" не можна порівнювати з цим РАЦСом", - зазначила вона.

Фото: flickr.com/photos/dm_v

Ведуча згадує, що коли виходила заміж у Києві, то "мати жартувала - як це так, вона не поплаче".

"Традиційно під час весільних церемоній у Черкасах грають бандуристки в красивому залі. Там різьблене панно з дерева зроблене, дуже гарне. Коли починають грати ці бандуристки - плачуть усі, там неможливо не плакати. Тому жартома моя мама говорила - як же без цих традиційних сліз і фото на порозі. Там ще красиві ковані ворота - це символ для всіх Черкас", - розповіла вона.

Журналістка також зазначила, що колись жила біля цього РАЦСу, і в місцевих дітей "була суботня розвага - піти подивитися на наречених, це ж красиво".

Слухайте подкаст:

Сьогодні. Подкасти · Черкаси: Ялта на Дніпрі та справжнє місто каштанів
Джерело Україна 24 Теги